Michal_b3 napisał(a):

Siema, szukałem w google, pytałem znajomych i tutaj ostatnia szansa, ze sie dowiem . Probuje przestawic sie na chociaz bardziej sportowy tryb zycia od picia piwa i siedzenia przed kompem, od miesiaca cwicze na silowni, planuje spalic 15 kg do pazdziernika (cel minimum to 10kg) i chcialbym od przyszlego roku akademickiego cwiczyc boks. Jedyne takie miejsce w poblizu Ruczaju to JJ Center w Skotnikach ale ceny tam maja niemal dwukrotnie za wysokie (8 wejsc - 200zl !?). Jest jakies inne miejsce dla kompletnie zielonej osoby (nigdy nie trenowalem) w przystepniejszych cenach? Pytam o okolice Ruczaju (Ruczaj, Borek, Skotniki, Kliny, Łagiewniki). Z góry dzięki za pomoc!
|
Ja na Twoim miejscu do jesieni bym wzial sie za diete tak jak Ci szprotson napisał. Dużo wody ,ogranicz jedzenie + bieganie/rower/basen.
I nie ma chuja,żebyś nie schudł. No chyba,że jesteś kosmitą.
A na jesieni zabierz się za siłkę czy tam boks.