wolfy napisał(a):

|
Na kilku doświadczonych (i starych) piłkarzach oparł się GKS Bełchatów. Do końca bronili się przed spadkiem. .
|
Mam rozumieć że to jest argument na rzecz zatrudniania "Jaliensów" ?
wolfy napisał(a):

|
A skoro masz mózg to .......
|
Specjalnie "zastosowałem" w odpowiedzi twoje odnoszenie się do móżgu (jego braku) bo wkurza mnie ten poziom dyskusji jaki zapoczątkowałeś ..... ty masz mózg a ci co sadzą inaczej niż ty nie

. Tak się nie dyskutuje.
wolfy napisał(a):

zastanów się, jaki wpływ na wyniki mógł mieć burdel z ciągłymi zmianami trenerów. Mieliśmy tego przykład wcześniej.
Bawcie się w demagogię na zdrowie, ale nie pieprzcie przynajmniej że "młodzi, zdolni i kochający Wisłę (szczególnie w dniu wypłaty)" podniosą poziom sportowy.
|
Pokaż mi gdzie ja napisałem że zmienianie trenerów po trzech przegranych meczach jest ok ?
Wracając jeszcze do Czekaja to chciałbym ci przypomnieć że sam Maaskant mówił że Czekaja chciał do składu wprowadzać tylko ciągłe kontuzje mu na to nie pozwalały.
Żeby była jasność Jaliens dla mnie był najsłabszym ogniwem obrony w tym sezonie. Prawdą jest jednak że to nie obroną ten sezon przegraliśmy .