Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56533
Stary 31.05.2012, 19:51
mr_kwolf :

Singlar, Łobodzinsk, Ćwielong, Diaz, Jirsak , hahahaha !!!!!! No super piłkarze ....

Poza Marcelo u Bendarza same niewypały.

Pareiko, Siwakow, Melikson, Genkow i ... co nie widać różnicy !?

Rozumiem że wolisz Ćwielonga od Genkowa, Jirsaka od Melikosna, a wartość Diaza czy Łobodzińskiego dla zespołu większa niż Pareiki ...no jak tu sie z Ciebie nie śmiać.

Skoro masz też problemy z czytanie wstecz ...to w kontekście Bednarza 3 posty :
Markus napisał(a):Wyświetl post
Bez przesady. Problemy z grą Wisły i motywacją nie brały się z liczby obcokrajowców, tylko z błędów trenerskich, a później skandalicznych posunięć Bednarza, który doszczętnie robił motywację zawodników swoimi wypowiedziami i planami ogłoszonymi jeszcze w pierwszej fazie rundy wiosennej.

Markus napisał(a):Wyświetl post
Przyczyn słabszej gry zespołu było oczywiście więcej (np.: aż 3 trenerów – to musi zostawić negatywny ślad), ale nie ulega wątpliwości, że te „Bednarzowe” były decydujące dla kwestii dalszej motywacji zawodników. To on zabił ich zaangażowanie i odebrał perspektywy dalszej pracy, sens zabiegania o przyszłość jeszcze wówczas, gdy wszystko było nadal do wygrania. Warto pamiętać, że Ci sami piłkarze pod wodzą Valckxa jako szefa nawet rozczarowując, gromadzili w lidze więcej punktów – wystarczy porównać bilans obu rund. I to bez kluczowych zawodników przez wiele meczów jesienią. Dlatego mam pełne podstawy zakładać, że gdyby nie złe decyzje Cupiała i nie Bednarz, Wisła do samego końca byłaby w grze przynajmniej o puchary.
Markus napisał(a):Wyświetl post
To Bednarz i Probierz odpowiadali za zaangażowanie oraz motywację zawodników wiosną, a nie Valckx czy Maaskant. Ja nie będę obciążał odpowiedzialnością Holendrów za błędy ludzi, którzy przejęli ich obowiązki i załatwili nam swoimi posunięciami rundę wiosenną.
Natomiast sprawy związane z brakiem wypłat pensji zostały później jasno zdementowane przez Genkowa.
Absurdalne jest też łącznie stopnia zaangażowania piłkarzy z ich zagraniczną narodowością w jakiejkolwiek formie – przypomnę bowiem, że również „polska Wisła” dawała bardzo wiele razy popis nonszalancji, minimalizmu i piłki plażowej. Już zapomnieliśmy o regularnym symulowaniu waleczności np.: przez Brożka (słynne machanie rękami), k….aniu dookoła, zamiast bieganiu Małeckiego, truchtaniu Boguskiego, Ćwielonga, Baszczyńskiego, Zieńczuka i innych? O kompromitującym zaangażowaniu choćby meczach z Odrą, Piastem, Polonią Bytom, Pogonią Szczecin itd.? Jakim zaangażowaniem i walecznością imponuje Garguła?
Było mnóstwo spotkań na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat, w których nasi polscy zawodnicy dawali popis nieprofesjonalnego podejścia do obowiązków meczowych. Więc Twoje stawianie sprawy uważam w tej kwestii za błędne.
I tekst 3-ci o Bednarzu w sumie nic dodać:

Merkury napisał(a):Wyświetl post
Jak można porównywać tych dwóch ludzi. Bednarz w żadnym klubie nie poradził sobie na tym stanowisku, od momentu zwolnienia z Wisły za pierwszym razem nie mógł znaleźć nawet zatrudnienia. Pamiętam testy kelnerów z restauracji w Hiszpanii czy świeżą sprawę testowania amatora z Brazylii.
Merkury napisał(a):Wyświetl post
Bednarz nadaje się jedynie do rozwiązywania umów z niechcianymi piłkarzami w klubie i opowiadaniem w mediach banałów ocierając się przy tym o śmieszność. Ciekawe czy w normalnej spółce byłoby możliwe by członek jej zarządu publicznie mówił o problemach finansowych ba w dużej mierze wyimaginowanych albowiem teraz UEFA Wiśle przekaże pieniądze z tytułu gry w europejskich pucharach.
Sytuacja z Madziarą ukazuje jaki panuje bałagan w klubie gdyż odpowiedzialny za tą sprawę człowiek dzierży stery w naszym pionie sportowym.
Stoimy w miejscu, nic się nie dzieje a za kilka miesięcy będziemy mieć kolejne polowania na czarownice tym razem w roli głównej nie wystąpią Holendrzy a dwaj Narcyzi Bednarz i Probierz "mag taktyki". Ruchy w Wiśle są tak przewidywalne że można samemu pisać scenariusze na przyszłość.
Bednarz negocjuje tyle czasu przedłużenie umów z 3 zawodnikami w takim razie odpowiedzcie sobie ile mu zajmie pozyskiwanie zawodników z innych klubów - kilka lat.


Ostatnio edytowane przez milosz : 31.05.2012 o godz. 19:58.
Odpowiedz cytując