Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56507
Stary 31.05.2012, 14:45
Grantar napisał(a):Wyświetl post
Dodaj że chodzi ci o Jaliensa ....... sprzed 6 lat ...
Nie, chodzi o obecnego Jaliensa. Ten sprzed sześciu lat wciągał nosem całą naszą ligę.
Brud to w ogóle porażka, Czekaj zaś już pokazał jaki z niego pewny punkt obrony.

Na kilku doświadczonych (i starych) piłkarzach oparł się GKS Bełchatów. Do końca bronili się przed spadkiem.

A skoro masz mózg to zastanów się, jaki wpływ na wyniki mógł mieć burdel z ciągłymi zmianami trenerów. Mieliśmy tego przykład wcześniej.

Bawcie się w demagogię na zdrowie, ale nie pieprzcie przynajmniej że "młodzi, zdolni i kochający Wisłę (szczególnie w dniu wypłaty)" podniosą poziom sportowy.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując