TymonPRO napisał(a):

|
Co do Genkova to jak ktoś zaoferuje 1,5-2 mln euro to można by go sprzedać a dać kontrakt Brożkowi,który jednak jest znacznie lepszy
|
Dwie banki za Genkowa

Nawet pijani Turek z Ruskiem by tyle za niego nie dali

Jak Wisla dostalaby za niego 700k euro to juz bedzie dobra kwota.
A Melikson? Jezeli da sie za niego wyciagnac 2,5-3mln euro to sprzedac. Powiedzmy sobie szczerze. On nas oczarowal wiosna zeszlego roku. W tym sezonie gral znacznie ponizej tego co prezentowal rok temu. Chlopak ma 28 lat. Chyba ostatni moment by zarobic na nim jakies konkretne pieniadze.