Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
matti220
Senior Member
Od: 07.2008
Offline
#
56465
31.05.2012, 11:02
eeee.... Jeż tylko jak poczuł przypływ Wojciechodolarów od razu "przestał" grać
matti220
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do matti220
Znajdź inne posty napisane przez matti220