TymonPRO napisał(a):

Spokojnie to tylko ploty,Maor ma kontrakt w Wisełce na długi okres i odejdzie tylko wtedy gdy ktoś za niego zapłaci,działacze Wisły chyba nie są idiotami żeby go oddać za mniej niż 5-3 mln Euro
y
|
czyżbyś był prezesem tej trupy?
Może Cie ominęło z 10 stron pisania o tym ze w Lidze+Extra Bednarz powiedział ze za 3 bańki to nawet by go do Legii pchnął.