Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56460
Stary 31.05.2012, 10:48
TymonPRO napisał(a):Wyświetl post
Spokojnie to tylko ploty,Maor ma kontrakt w Wisełce na długi okres i odejdzie tylko wtedy gdy ktoś za niego zapłaci,działacze Wisły chyba nie są idiotami żeby go oddać za mniej niż 5-3 mln Euro

y
czyżbyś był prezesem tej trupy?

Może Cie ominęło z 10 stron pisania o tym ze w Lidze+Extra Bednarz powiedział ze za 3 bańki to nawet by go do Legii pchnął.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując