|
Widzę, że jak zawsze zamiast realnych wzmocnień będzie jedna wielka prowizorka żeby zaoszczędzić. Kogo się da sprzedać-dziury załatać oldboyami typu Głowacki, Brożek. Z całym szacunkiem dla nich...nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki...tym bardziej w wieku 34,35 lat...z całym szacunkiem dotyczy to też przedłużenia kontraktu z Sobolem
|