KaSzTaN napisał(a):

Quioto wyglada ciekawie, to ze nie strzela? nie wiadomo czy gosc na wakacjach nie byl... Ale i tak ma 3 bramki w 2 meczach... Bardzo pozytywne jest to, ze ma latowsc dochodzenia do sytuacjii i niezle przyspieszeni, a przy takim Genkovie to wlasnie potrzebny taki latawiec ktoremu moglby zgrywac. Drogi nie bedzie, na 1 rok warto wziac, moga byc z niego ludzie
|
O tym samym pomyślałem, nasz atak nie był odpowiednio dynamiczny, bo Genkow nie ma przyspieszenia. Bułgar może jedynie robić za kołka do zgrywania piłek ew czyhać na celne wrzutki gdy już jest w polu karnym