Jose napisał(a):

Ostatnia szansa Cracovii - Polonia Warszawa
Polonia Warszawa zwolniła i nie ma kierownika ds. bezpieczeństwa Polonii a bez tego jak podają media nieważna staje się licencja na grę w ekstraklasie.
|
A ja słyszałem, ze na to miejsce ma ktos przyjsc z firmy J.W Constructions no chyba, ze to juz nieaktualne