Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Jose
Banita
Od: 04.2012
Offline
#
21302
29.05.2012, 22:34
Ostatnia szansa Cracovii - Polonia Warszawa
Polonia Warszawa zwolniła i nie ma kierownika ds. bezpieczeństwa Polonii a bez tego jak podają media nieważna staje się licencja na grę w ekstraklasie.
Jose
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Jose