Wyświetl pojedynczy post
Brzeszczot
Senior Member
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4988
Stary 29.05.2012, 20:37
Grantar napisał(a):Wyświetl post
Byłem na meczu
Przez 60 minut Unia była lepsza.
Koszmarne źle grała Wisła w pierwszych 30 minutach.
Szczególnie lewa obrona nie radziła sobie zupełnie (Ślęczka).
W Wiśle tylko Quioto w pierwszej połowie coś grał chociaż to pudło na pustą bramkę rozweseliło wszystkich.
Snopek też wybronił kilka piłek, chociaż mógł chyba wybronić pierwszą bramkę.
W drugiej połowie było lepiej. Podobał mi się:
- znów Quioto (dobre przyspieszenie przy wychodzeniu na pozycje, niezła technika)
- Kamiński (biegał jak ktoś komu się chce)
Młody Cleber nie zaistniał szczególnie tak jak i pozostała młodzież ....
Nie piszę o podstawowych graczach za wiele bo jednak grali z drużyną trzecioligową (póki co)

Dziękuję Armii Białej Gwiazdy za doping którego my Tarnowianie nie ogarniamy jeszcze ...
Sorry za offtop ale nie zgodze sie z ostatnim zdaniem. Nie wiem gdzie siedziales pewnie na glownej , doping stał jak na najwyzszym poziomie jak ze strony Wisly i Unii ... dzieki
Odpowiedz cytując