AYALA napisał(a):

Jankesi trzy razy proponowali rudemu pomoc w sprawie Smoleńska ale odmówił....
Wygląda to tak jakby ryży zwyczajnie wystawił Lecha,nie na darmo Jarosław mówił o "zdradzonych o świcie".Jarek pewnie wie więcej ale nie ma dowodów bo by go rządowe media obśmiały
|
I przy takiej teorii powstaje pytanie: po co? Tusk jest cynicznym oportunistą ale jaką korzyść miałby odnieść z tego że
świadomie wystawia Rosjanom prezydenta który za kilka miesięcy i tak najprawdopodniej przegrał by wybory a przy okazjii wybija całą generalicję i posłów własnej partii. Dla mnie to się kupy nie trzyma.