Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56338
Stary 28.05.2012, 18:31
Lukasz napisał(a):Wyświetl post

Dwa, dyskutując o pozbyciu się Wilka czy Ilieva trzeba myśleć od innej strony - jesteśmy w stanie kupić X i zastawiamy się czy wtedy Wilk/Iliev jest niepotrzebny. A tu dyskusja toczy się od d.. strony - narzekamy na piłkarza Y a alternatywy dla niego nie mamy. Oczywiście narzekać można tylko na jednego piłkarza czy dwóch bo jak się narzeka notorycznie na wszystkich kopaczy, kibiców i na cały klub to jest to nie do zniesienia - przypadek thechris'a Dziś generalnie narzekamy na Ilieva i Wilka.

Przede wszystkim Wilk był alternatywą dla Sobola, który się rozleciał. Miał zostać bohaterem z przypadku, dlatego wciśnięto mu opaskę kapitana i ustanowiono liderem drużyny. Tylko dlatego, że jest Polakiem... I jest zdrowy. No i chłopak nie udźwignął tego w żadnym momencie sezonu.

Alternatywą dla Wilka mógłby być spokojnie Pazdan no ale poszedł do Jagi. Dla Ilieva Kupisz, którym podobno się interesujemy. Dwa słabe ogniwa zastąpione mocniejszymi.

Oczywiście narzekać można tylko na jednego forumowicza czy dwóch bo jak się narzeka notorycznie na wszystkich, którym cokolwiek się nie podoba i na całe forum to jest to nie do zniesienia - przypadek milosza Dziś generalnie narzekamy na For_Funa i thechrisa.
Odpowiedz cytując