Towarzysz Generał napisał(a):

|
Naprawdę wierzysz, że jak będziemy mieli samych Polaków w składzie to kibice, którzy teraz nie chodzą, bo nie identyfikują się z drużyną (swoją drogą przypomina mi się Wielka Stopa) nagle tłumnie zaczną przychodzić na mecze Wisły? Bo innego powodu żeby ustalać parytety nie widzę.
|
Tłumnie może i nie ale jak nie ma Polaków w składzie to jest raban ze takich jest mało. Jak zanosi się iż będą w 'nadmiarze' to się dyskutuje nad ich fatalną techniką i sugeruje wymianę. Łaska kibica na pstrym koniu jeździ.
Cytat:
|
Wszyscy wiemy jak wyglądał poprzedni sezon. W każdym razie to, że jesteśmy w środku nie znaczy, że liga jest mocna.
|
Może i nie jest mocna ale z sezonu na sezon staje się mocniejsza i bardziej profesjonalna. Tak samo jak stadiony są lepsze i sponsorzy bogatsi.Tort do podziału pt. ekstraklasa systematycznie rośnie. Dlatego też należy szanować tą ligę co mamy zwłaszcza ze ponad nią jako klub nie wystajemy. Będziemy klepać każdego jak chcemy możemy mówić ze liga jest słaba. Póki co to nie mamy do tego żadnego prawa.
Dwa, dyskutując o pozbyciu się Wilka czy Ilieva trzeba myśleć od innej strony - jesteśmy w stanie kupić X i zastawiamy się czy wtedy Wilk/Iliev jest niepotrzebny. A tu dyskusja toczy się od d.. strony - narzekamy na piłkarza Y a alternatywy dla niego nie mamy. Oczywiście narzekać można tylko na jednego piłkarza czy dwóch bo jak się narzeka notorycznie na wszystkich kopaczy, kibiców i na cały klub to jest to nie do zniesienia - przypadek thechris'a

Dziś generalnie narzekamy na Ilieva i Wilka.