WiślakNH napisał(a):

samochód ma być dla mojej kobiety,więc najmocniejsze silniki nie są konieczne pojemność 1.1 też bezsonsowna taka skrajność znowu,ale już te co mają 75KM raczej wystarczające tymbardziej,że jazda głównie po Krakowie do przemieszczenia sie z jednego punktu w drugi.Przec co mysle,że spalanie powinno być mniejsze.A jakas ciekawa wersja wyposażenia?Chodzi mi o takie raczej podstawowe opcje jak klimatyzacja manualna,poduszki.
|
W takim wypadku można polecić wersję 1.6 88KM z prostym silnikiem 8V. Podaż na rynku jest nieco mniejsza niż w przypadku 1.4. Ceny sensownych egzemplarzy to pewnie gdzieś 6-8tys. zł. Występowała także ciekawa wersja Roland Garros z automatyczną klimą, dwukolorowym wnętrzem i często z panoramicznym dachem, ale obawiam się, że ceny takich egzemplarzy mogą sięgnąć, a nawet przekroczyć kwotę 10tys. zł. Samochodów z klimatyzacją czy to manualną czy automatyczną oraz z poduszkami kierowcy i pasażera, wspomaganiem i z ABS nie brakuje. Właściwie te 3 ostatnie nie występują tylko w słabszych wersjach silnikowych. Odradzałbym zakup auta z automatyczną skrzynią biegów.