Arturo Qr2nów napisał(a):

|
Unikaj silnika 1.1 jest po prostu za słaby. Optymalny wybór moim zdaniem to 1.6 (109KM) - pali niedużo, w mieście 8.5-9.5l. a przyśpiesza do setki w nieco poniżej 11s.i rozpędza się prawie do 200km/h. Jeśli chodzi o sportowe wrażenia ciekawą opcją może być też wersja S16 z dwulitrowym silnikiem, zapewnia osiągi zakrawające o sportowe, a do tego auta te są świetnie wyposażone - dobre audio, automatyczna klima, pełna elektryka i półskóry, przy czym cena zakupu jest wciąż przystępna. Jeśli chodzi o awaryjność, to psują się głównie osprzęt silnika i zawieszenie - cewki zapłonowe, wentylatory chłodnic, silniczki krokowe, amortyzatory, łączniki stabilizatora. Problemy bywają także z układem wydechowym, padają sondy lambda i korodują tłumiki. Do tego zdarzają się problemy z elektroniką. Co do zamienników, to nie ma z nimi większych problemów, są łatwo dostępne i stosunkowo tanie.
|
samochód ma być dla mojej kobiety,więc najmocniejsze silniki nie są konieczne

pojemność 1.1 też bezsonsowna taka skrajność znowu,ale już te co mają 75KM raczej wystarczające tymbardziej,że jazda głównie po Krakowie do przemieszczenia sie z jednego punktu w drugi.Przec co mysle,że spalanie powinno być mniejsze.A jakas ciekawa wersja wyposażenia?Chodzi mi o takie raczej podstawowe opcje jak klimatyzacja manualna,poduszki.