Wyświetl pojedynczy post
jason wiślak
Senior Member
 
Od: 06.2010
Skąd: ...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56241
Stary 26.05.2012, 11:58
No właśnie ja jestem przekonany ze się nie zbliży. Mam taką dziwną pewność. Jak strzeli z 5 goli w sezonie to będzie max. Po pierwsze dobry zawodnik nie przyjezdza na testy, a po drugie on strzelił tylko 8 goli w Hondurasie, w słabej lidze.
Wisła powinna szukać napastników w krajach skandynawskich. Gra tam dużo dobrych afrykańskich napastników, których czasem na nieduże pieniądze można wyciągnąć. Ze dwa okienka temu interesowalismy się napastnikiem Odd Grenland - Bentleyem, który teraz odszedł do Brann Bergen. To byłby fajny transfer...
Odpowiedz cytując