Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56231
Stary 26.05.2012, 07:15
thechris napisał(a):Wyświetl post
Teraz bardziej jest widoczna różnica kiedy jest dobrze (Apoel -> 24 tys) i kiedy jest źle (Ruch -> 6 614). Generalnie trochę głupio się musi grać przy tak pustych trybunach.
Głowacki ma racje, na 100% potrzebny zawodnik.

A o Tobie mam takie zdanie:
Generalnie co Ty wiesz o atmosferze na trybunach jak mecze oglądasz w tv i na sopcascie.
Ten mecz z Ruchem był niesamowity, głownie pod względem atmosfery na trybunach. Moim zdaniem najlepszy w całej rundzie. Kto był wtedy ten wie jak było.

Generalnie winnym takiej frekwencji na Wiśle (ale i na innych stadionach) są takie osoby jak Ty, które na stadion nie przyjdą, mecze oglądają w tv, szukają dziury w całym i p....la glupoty na forum.
Odpowiedz cytując