thechris napisał(a):

|
Teraz bardziej jest widoczna różnica kiedy jest dobrze (Apoel -> 24 tys) i kiedy jest źle (Ruch -> 6 614). Generalnie trochę głupio się musi grać przy tak pustych trybunach.
|
Głowacki ma racje, na 100% potrzebny zawodnik.
A o Tobie mam takie zdanie:
Generalnie co Ty wiesz o atmosferze na trybunach jak mecze oglądasz w tv i na sopcascie.
Ten mecz z Ruchem był niesamowity, głownie pod względem atmosfery na trybunach. Moim zdaniem najlepszy w całej rundzie. Kto był wtedy ten wie jak było.
Generalnie winnym takiej frekwencji na Wiśle (ale i na innych stadionach) są takie osoby jak Ty, które na stadion nie przyjdą, mecze oglądają w tv, szukają dziury w całym i p....la glupoty na forum.