Wyświetl pojedynczy post
Donki
Banita
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56225
Stary 25.05.2012, 23:21
thechris napisał(a):Wyświetl post
Lepszy Janas niż Smuda.


Głowacki: Na Wiśle się dopinguje, nawet jeśli jest źle.

Hmm... Dawniej jak stadion był na 10 tys tak to wyglądało. Teraz bardziej jest widoczna różnica kiedy jest dobrze (Apoel -> 24 tys) i kiedy jest źle (Ruch -> 6 614). Generalnie trochę głupio się musi grać przy tak pustych trybunach.
Jemu chodziło chyba bardziej o doping a nie o frekwencje
Odpowiedz cytując