thechris napisał(a):

Lepszy Janas niż Smuda.
Głowacki: Na Wiśle się dopinguje, nawet jeśli jest źle.
Hmm... Dawniej jak stadion był na 10 tys tak to wyglądało. Teraz bardziej jest widoczna różnica kiedy jest dobrze (Apoel -> 24 tys) i kiedy jest źle (Ruch -> 6 614). Generalnie trochę głupio się musi grać przy tak pustych trybunach.
|
Jemu chodziło chyba bardziej o doping a nie o frekwencje
