Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Ela
Pro Publico Bono
 
Od: 08.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21263
Stary 25.05.2012, 16:27
0 22 napisał(a):Wyświetl post
, a na końcu stwierdza, że 'jeszcze niedawno na Legii spiewano CWKS'. Bo osiągasz dno dna.
http://www.youtube.com/watch?v=v3a5Sz3p0bE

Z czystej ciekawości, bo nie orientuje się. Od kiedy się nie śpiewa CWKS ?
Odpowiedz cytując