Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
kondrii
Junior Member
Od: 05.2006
Offline
#
56171
25.05.2012, 09:46
to prosta sprawa wykupic i wypozyczyć odrazu do Hutnika na rok.
kondrii
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kondrii
Znajdź inne posty napisane przez kondrii