Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56063
Stary 24.05.2012, 08:48
Gercu napisał(a):Wyświetl post
Blazevic wygląda ciekawie, ale to raczej model na bramkarza nr 1, a to miejsce zdaje się mamy już obstawione. Nikt nie będzie płacił w Wiśle 400tys € za rezerwowego.
Problem w tym, że nie mamy. Sergiej się jeszcze nie dogadał. Odnośnie, że ine zapłacimy 400k za rezerowego. A Jovanić to co ?
..
Odpowiedz cytując