Gercu napisał(a):

|
Blazevic wygląda ciekawie, ale to raczej model na bramkarza nr 1, a to miejsce zdaje się mamy już obstawione. Nikt nie będzie płacił w Wiśle 400tys € za rezerwowego.
|
Problem w tym, że nie mamy. Sergiej się jeszcze nie dogadał. Odnośnie, że ine zapłacimy 400k za rezerowego. A Jovanić to co ?
