Wyświetl pojedynczy post
złoty członek
Banita
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56042
Stary 23.05.2012, 18:12
a co do bazy treningowej i akademii sam Cupiał powiedział że może dać na ten cel nawet 25 milionów tylko on by chciał podpisywać z tymi młodymi zawodnikami umowy np 10 czy 15 letnie a tego nie da się zrobić bo taki 17 latek się wybije menago namiesza mu w głowie i dupa. Sam Bednarz powiedział że Cupiał zapytał go ile trzeba czekać żeby się to zwróciło i nie mógł na to pytanie odpowiedzieć bo po prostu zwyczajnie się nie da. Ja nie mam nic przeciwko żeby wyciągać kasę i płacić za małolatów po 300 czy 400 tysięcy złotych bo za więcej takie kluby 2 czy 3 ligowe nie krzykną sobie, wypromować i sprzedać. Tylko tu trzeba trochę odwagi i zaryzykować a taki młody koleś na bank będzie zapierdzielał i się starał w przeciwieństwie to starych zagranicznych lamusów.
Odpowiedz cytując