Ja bym chciał w tym momencie usłyszeć od Bednarza w jaki sposób chce zbudować drużynę perspektywiczną, opartą na jakości, przyciągającą na stadion kibiców - kiedy kasy nie ma, testujemy amatorów, bazy treningowej nie ma i akademii bo zdaniem Łysego jest to zbyteczne (na marginesie niech Pan wiceprezes przeczyta sobie wymogi jakie klub musi spełnić na grę w ekstraklasie od sezonu 2014/2015). Bez podnoszenia jakości sztabu trenerskiego, zawodników, rozwoju infrastruktury będziemy stać w miejscu. Zatrudnianie emerytów dysponując tak słabym zapleczem medycznym to jakieś kuriozum. Dziadek Iliev, dziadek Zieńczuk, emeryt Sobolewski, inwalida Głowacki - zapowiada się pełen emocji sezon oczywiście przy założeniu ze wyżej wymienieni do nas trafią. Za przygotowanie fizyczne w 99% klubów w Polsce odpowiedzialni są amatorzy jak prezentował się fizycznie Kirm po transferze, Melikson etc a jak po okresie przygotowawczym w Wiśle.
Lamey odszedł
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...l_sie_z_wisla/