vote-for-mikey napisał(a):

Tak się zastanawiam, gdzie się podziali nasi piłkarze...
Kurto, Lamey, Jaliens, Paljić, Biton, Nunez - odchodzą/odeszli
Jovanović - kontuzja
Bunoza - kontuzja
Chavez - kontuzja
Melikson - kadra
Garguła - "kontuzja" 
Kirm - kadra
Genkov - kadra?
Boguski - kontuzja
Czyli powinni być Pareiko, Jovanić, Czekaj, Diaz, Sobolewski, Wilk, Jirsak, Brud, Małecki i Iliev.
Pytanie: gdzie są Pareiko, Jovanić, Sobolewski, Brud i w mniejszym stopniu Diaz? Na sparingu ich nie ma, na zdjęciach z treningów też.
|
Pareiko kadra:
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...rgeia_pareiki/
Jovanić kontuzja w meczu ze Śląskiem
Brud kontuzja w Młodej
Diaz kontuzja, którą miał w końcówce sezonu
Genkov - kontuzja+kadra
Sobol - indywidualny trening