Wyświetl pojedynczy post
dex23
Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków - Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19147
Stary 23.05.2012, 10:56
vote-for-mikey napisał(a):Wyświetl post
Tak się zastanawiam, gdzie się podziali nasi piłkarze...

Kurto, Lamey, Jaliens, Paljić, Biton, Nunez - odchodzą/odeszli

Jovanović - kontuzja
Bunoza - kontuzja
Chavez - kontuzja
Melikson - kadra
Garguła - "kontuzja"
Kirm - kadra
Genkov - kadra?
Boguski - kontuzja

Czyli powinni być Pareiko, Jovanić, Czekaj, Diaz, Sobolewski, Wilk, Jirsak, Brud, Małecki i Iliev.

Pytanie: gdzie są Pareiko, Jovanić, Sobolewski, Brud i w mniejszym stopniu Diaz? Na sparingu ich nie ma, na zdjęciach z treningów też.
Pareiko kadra: http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...rgeia_pareiki/
Jovanić kontuzja w meczu ze Śląskiem
Brud kontuzja w Młodej
Diaz kontuzja, którą miał w końcówce sezonu
Genkov - kontuzja+kadra
Sobol - indywidualny trening
Nie buduj domu na piasku i szczęścia na sercu kobiety /Seneka
Odpowiedz cytując