Wyświetl pojedynczy post
tas de fleia
Senior Member
 
Od: 02.2008
Skąd: Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55973
Stary 22.05.2012, 21:27
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Jak Zieńczuk przyjdzie - to proponuję zrobić jakąś masową manifestację pod biurem Bednarza - przecież to nie może tak być, że chłop będzie aż tak szedł na łatwiznę - albo będzie próbował półśrodkami budować drużynę.



To niech przed zakontraktowaniem przetestują Zieńczuka.
No i Głowa jak przyjdzie to też i Brożki też. I jeszcze po przedłużeniu Sobola. Jak Żuraw przychodził to szkoda, że manifestacji kibice nie zrobili. No i jeszcze Kazia Moskala też można było "omanifestować". Ręcę opadają.
Odpowiedz cytując