bonawentura napisał(a):

Jak Zieńczuk przyjdzie - to proponuję zrobić jakąś masową manifestację pod biurem Bednarza - przecież to nie może tak być, że chłop będzie aż tak szedł na łatwiznę - albo będzie próbował półśrodkami budować drużynę.
To niech przed zakontraktowaniem przetestują Zieńczuka.
|
No i Głowa jak przyjdzie to też i Brożki też. I jeszcze po przedłużeniu Sobola. Jak Żuraw przychodził to szkoda, że manifestacji kibice nie zrobili. No i jeszcze Kazia Moskala też można było "omanifestować". Ręcę opadają.