Wyświetl pojedynczy post
NoRules
Junior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55956
Stary 22.05.2012, 19:04
Ja sie zastanawiam tylko , po co sie tak wszyscy napinacie? Jak mial Moar przyjsc to tez byl placz ze jakis ogor dotego zyd. Wiadomo jest ze jednemu cos sie podoba drugiemu nie. I smutne .......amento typu "Bednarz testy" juz nie wpomne o postach w ,ktorych sa poruszane tak istone sprawy jak kto jest jakim ekspertem w dziedzinie oceniania potencjalu i umiejetnosci pilkarza. Ludzie jak wy po wygladzie umiecie ocenic czy ktos jest kozak czy ogor , to ja sie pytam co wy robicie przed kompem w domu. Wielkie kluby czekaja na takich scoutow!!!
Odpowiedz cytując