Wyświetl pojedynczy post
vote-for-mikey
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19136
Stary 22.05.2012, 15:29
Tak się zastanawiam, gdzie się podziali nasi piłkarze...

Kurto, Lamey, Jaliens, Paljić, Biton, Nunez - odchodzą/odeszli

Jovanović - kontuzja
Bunoza - kontuzja
Chavez - kontuzja
Melikson - kadra
Garguła - "kontuzja"
Kirm - kadra
Genkov - kadra?
Boguski - kontuzja

Czyli powinni być Pareiko, Jovanić, Czekaj, Diaz, Sobolewski, Wilk, Jirsak, Brud, Małecki i Iliev.

Pytanie: gdzie są Pareiko, Jovanić, Sobolewski, Brud i w mniejszym stopniu Diaz? Na sparingu ich nie ma, na zdjęciach z treningów też.
.
Odpowiedz cytując