Wyświetl pojedynczy post
Siwy_89
Senior Member
 
 
Od: 07.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17127
Stary 21.05.2012, 13:16
wislak68 napisał(a):Wyświetl post
...
Zupełnie inaczej interpretuje słowa emj: "Proponowałbym ustalenie jeszcze ram czasowych zakładu np. 3 miesiące po ostatnim terminie oddania odcinka do użytku".

Czym innym jest chyba ustalenie ram czasowych zakładu samego w sobie, a czym innym jego zasady? Jeśli emj10 interpretuje "bliższą przyszłość" jako 3 miesiące, to czemu nie uwzględnił tego w przesłanych szczegółowych zasadach?

W związku z tym nie mogę się z Tobą zgodzić. Ja interpretuje "bliższą przyszłość" inaczej niż ty. Wątpliwości może rozstrzygnąć tylko wybrany przez nas arbiter. Jeśli potwierdzi, że dla niego taka przyszłość to zaledwie trzy miesiące to oczywiście przyznam Ci rację. Oczywiście w przypadku gdy dwa odcinki A2, na których przerwano prace, zostaną oddane po sierpniu.

Przypominam, że zakład polega na tym, aby wśród wskazanych 74 odcinków drogowych zaistniała sytuacja przerwania budowy z braku środków na co najmniej 3 odcinkach" a nie na tym, że "wśród 74 odcinków zaistniała sytuacja spowolnienia budowy o minimum trzy miesiące".

pozdrawiam


Ps. Czarne wizje się nie sprawdziły. One dotyczyły przerwania budów, a nie spowolnienia prac na części odcinków. Na stronie 378-379 możecie sobie zobaczyć, że pisaliście o przerywaniu budów i ogólnej katastrofie, a nie o przesuwaniu terminów na niektórych trasach. Czarna wizja się nie sprawdziła, bo w tej chwili prace trwają na wszystkich odcinkach. Niektóre oczywiście zostały już oddane do użytku. Gdzie tu ta czarna wizja, że rząd nie ma kasy na drogi? Ale czego wymagać od partii, której prezes mówi, że na Euro "nie ma niczego". Takim malkontenctwem nigdy wyborów nie wygra.

PS.2 Za PiS nie było opóźnień, bo nie było inwestycji.


PS.3 Czechy. Okres rządów "slawka pięknisia i rudego knechta". Konkretniej się nie da.

Drozd napisał(a):Wyświetl post
Kto te stadiony wyremontował? Cudak Tusk z Nowakiem? Za ile to zrobili? Też jedynie dwa razy drożej niż w Niemczech? Brawo POmatołki, brawo lemingi. 65 aren buchachacha. Zobaczysz jeszcze co będzie z najważniejszymi stadionami, Wrocław nie ma odbioru na przykład.
.
Kolejna czarna wizja Nie będzie Euro we Wrocławiu PiS miażdzy

Drozd napisał(a):Wyświetl post
Kto te stadiony wyremontował? Cudak Tusk z Nowakiem? Za ile to zrobili? Też jedynie dwa razy drożej niż w Niemczech? Brawo POmatołki, brawo lemingi. 65 aren buchachacha. Zobaczysz jeszcze co będzie z najważniejszymi stadionami, Wrocław nie ma odbioru na przykład.
.
Tak. Dokładnie 65 aren. Stadionów piłkarskich, żużlowych, a nawet 1 rugby. Polska się rozwija

Ale wiem. Tobie nawet budowa gazoportu przez Tuska się nie podoba, bo "za drogo".

Arapaho napisał(a):Wyświetl post
Rozmawiaj normalnie - to wystarczy .Nie odwracaj kota ogonem bo doskonale wiesz że pisałem : " Pośrednio przerwanie budowy to niedotrzymanie terminu". Tak niewiele a jednak inaczej brzmi i zmienia sens.Że przerwy były głównie spwodowane brakiem kasy to chyba jasne.
1. Nie dotrzymanie terminu to chyba co innego niż przerwanie budowy? Serio nie widzisz różnicy?

2. Przyznasz w końcu rację, że zakład nie miał nic wspólnego z Euro, czy za miesiąc znów przeczytam twój post "co z zakładem o drogach na Euro?".

3. Widzisz różnicę pomiędzy okresem, gdzie budowano 2 km autostrad rocznie, a okresem gdzie autostrad i ekspresów buduje się za jednym zamachem ponad 1000 z tym, że część z nich odda się szybciej a część z pewnym opóźnieniem? Wielu ludzi wybiera ten drugi okres, dlatego bredzenie Kaczyńskiego, że w Polsce "nie ma niczego" nikogo nie przekonuje.
Ostatnio edytowane przez Siwy_89 : 21.05.2012 o godz. 15:08.