Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
arrosmay
Senior Member
 
 
Od: 03.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21205
Stary 20.05.2012, 15:45
KorteZ napisał(a):Wyświetl post
@arrosmay

Gdzie tak napisałem? "Graliśmy pięknie jak Barcelona", czy nawet "graliśmy ładnie". Nie wciskaj kitu, bo nic takiego z ust obecnych tu kibiców Legii nie ma miejsca.

To, że graliście żałośnie to obiektywny fakt. To, że my obejmując fotel lidera zesraliśmy się pod wpływem presji i gra zrobiła się gówniana to również fakt. A reszta to tylko hejterstwo i szkolne, słowne przepychanki .
Napisałeś to i nawet o tym nie wiesz?
Cytat:
to chyba masz na myśli, że mamy coś wspólnego w tym, bo wy nie dość, że niskie miejsce, to jeszcze frajersko żenująca gra
Może skoro pisać ze zrozumieniem nie potrafisz, to umiesz chociaż czytać.
Odpowiedz cytując