@arrosmay
Gdzie tak napisałem? "Graliśmy pięknie jak Barcelona", czy nawet "graliśmy ładnie". Nie wciskaj kitu, bo nic takiego z ust obecnych tu kibiców Legii nie ma miejsca.
To, że graliście żałośnie to obiektywny fakt. To, że my obejmując fotel lidera zesraliśmy się pod wpływem presji i gra zrobiła się gówniana to również fakt. A reszta to tylko hejterstwo i szkolne, słowne przepychanki

.