Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
KorteZ
Banita
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21202
Stary 20.05.2012, 14:01
@arrosmay

Gdzie tak napisałem? "Graliśmy pięknie jak Barcelona", czy nawet "graliśmy ładnie". Nie wciskaj kitu, bo nic takiego z ust obecnych tu kibiców Legii nie ma miejsca.

To, że graliście żałośnie to obiektywny fakt. To, że my obejmując fotel lidera zesraliśmy się pod wpływem presji i gra zrobiła się gówniana to również fakt. A reszta to tylko hejterstwo i szkolne, słowne przepychanki .
Odpowiedz cytując