klusek106 napisał(a):

Co do podwykonawców to z tego co sie orientuje nie Rzad ich zrobił w chuja tylko inwestorzy , no ale jak trwoga to do Rzadu i żeby z panstwowych pieneidzy oddawał im pieniedze . To samo z rolnikami , przyjdzie przymrozek ,uprawa sie zmarnuje to od razu leca ,żeby im Państwo oddawało już nie mówiąc o kuriozalnych odszkodawania za katastrofy typu 250 tys zł dla kazdego czlonka rodziny .