Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17096
Stary 19.05.2012, 15:04
klusek106 napisał(a):Wyświetl post
Ustosunkujesz sie do tego ?
http://www.youtube.com/watch?feature...&v=wPz7zAawOE8
super jest no nie ?
szkoda ze to nie ty jestes jednym z podwykonawcow...
Co do podwykonawców to z tego co sie orientuje nie Rzad ich zrobił w chuja tylko inwestorzy , no ale jak trwoga to do Rzadu i żeby z panstwowych pieneidzy oddawał im pieniedze . To samo z rolnikami , przyjdzie przymrozek ,uprawa sie zmarnuje to od razu leca ,żeby im Państwo oddawało już nie mówiąc o kuriozalnych odszkodawania za katastrofy typu 250 tys zł dla kazdego czlonka rodziny .