Wyświetl pojedynczy post
klusek106
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: z Honolulu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17090
Stary 18.05.2012, 23:25
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Propagada czarnowidztwa trwa .Wybudowali w ostatnich latach tyle dróg i autostrad o czym sie nigdy nie śniło w poprzednich 15 latach ,ale i tak jest klęska ,nic tylko brać sznur i sie wieszać . Gdyby rzadził PIS i budował te drogi to byłoby pianie z zachwytu jaki wspaniały rząd ile zdołał wybudować , no ale to wybudował Tusk czyli jest generalnie klęska .
Ustosunkujesz sie do tego ?
http://www.youtube.com/watch?feature...&v=wPz7zAawOE8
super jest no nie ?
szkoda ze to nie ty jestes jednym z podwykonawcow...
Drogi ktore sa parokrotnie drozsze niz te budowane w Niemczech i ktore nei wytrzymuja zimy super
Ostatnio edytowane przez klusek106 : 18.05.2012 o godz. 23:33.
"Mnie na razie czekać będzie siedzenie na ławce. Ale oczywiście nie będę chciał długo na niej siedzieć, zamierzam powalczyć o miejsce na boisku." - Tomáš Jirsák (1906 % szacunku)

"Gwiazdkom" bez ambicji - STOP !