AS82 napisał(a):

|
Propagada czarnowidztwa trwa .Wybudowali w ostatnich latach tyle dróg i autostrad o czym sie nigdy nie śniło w poprzednich 15 latach ,ale i tak jest klęska ,nic tylko brać sznur i sie wieszać . Gdyby rzadził PIS i budował te drogi to byłoby pianie z zachwytu jaki wspaniały rząd ile zdołał wybudować , no ale to wybudował Tusk czyli jest generalnie klęska .
|
Ustosunkujesz sie do tego ?
http://www.youtube.com/watch?feature...&v=wPz7zAawOE8
super jest no nie ?
szkoda ze to nie ty jestes jednym z podwykonawcow...
Drogi ktore sa parokrotnie drozsze niz te budowane w Niemczech i ktore nei wytrzymuja zimy

super
