Wyświetl pojedynczy post
w0lno.
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3001
Stary 17.05.2012, 16:56
WiślakMyślenice napisał(a):Wyświetl post
w0lno nie przesadzaj, nie była znowu taka trudna. Dużo kartografii, więc nie pitu pitu mi tutaj.
No to na jaki wynik liczysz? Ja przed maturą spodziewałem się wyniku powyżej 70%, ale teraz obawiam się, że będę miał mniej więcej 65%. Zwykle na maturze było więcej zadań z geografii społeczno-ekonomicznej, dzisiaj niestety było odwrotnie.

PS. Gdyby nie stres i zrobione przez to głupie błędy, to byłoby z pewnością dużo lepiej. No, ale cóż... teraz już nic nie zmienię :(
Ostatnio edytowane przez w0lno. : 17.05.2012 o godz. 17:02.
Odpowiedz cytując