WiślakMyślenice napisał(a):

|
w0lno nie przesadzaj, nie była znowu taka trudna. Dużo kartografii, więc nie pitu pitu mi tutaj.
|
No to na jaki wynik liczysz? Ja przed maturą spodziewałem się wyniku powyżej 70%, ale teraz obawiam się, że będę miał mniej więcej 65%. Zwykle na maturze było więcej zadań z geografii społeczno-ekonomicznej, dzisiaj niestety było odwrotnie.
PS. Gdyby nie stres i zrobione przez to głupie błędy, to byłoby z pewnością dużo lepiej. No, ale cóż... teraz już nic nie zmienię :(