Elefant napisał(a):

|
Niektórym się wydaje, że nie wiadomo kto tu przyjdzie.
|
Otóż to! już niektórzy wspominają z łezką w oku Cikosza i Singlara (którzy zresztą byli zwalniani na tym forum codziennie za swojej bytności w Wiśle)... przyjdzie czas, że i za Draganem zatęsknią.