funkykoval napisał(a):

Myślę, że powoli możesz już zacząc starania i złożyć podanie o przyjęcie Ciebie i Twojej twórczości do Serves jako klasycznego wskaźnika w kilku dziedzinach: indolencji, hipokryzji, cynizmu i głupoty. Byłbyś wzorcem klasycznym.
Z Twoich notek wynika że:
1) kompletnie nie rozumiesz podstawowej sprawy jaką jest zasada klasyfikacji lotu z 10.04.2010 jako wojskowego i wynikających z tego skutków;
2) waga argumentów dla Ciebie jest zależna od tego kto argumentuje, a nie co jest przedmiotem argumentacji
to powinno wystarczyć....
|
Waga argumentów jest taka ,że jaki by to nie był rodzaj lotu ,to Putin i tak by zrobił z tym śledztwem co by chciał i pohukiwania na niego ze wzgledu na ten paragraf czy tamten paragraf nic by nie dały . Jesli chodzi o strone Polską to czy to byłby lot wojskowy czy prywatny to burdel przy organizacji tego lotu byłby taki sam .Jeśli chodzi o argumenty, to dla Ciebie i tobie podobnych ,nie mają jakiegokolwiek znaczenia ,potraficie naginać rzeczywistość ,wymyślać kłamstwa i pół-prawdy byle wpisać sie tylko w świat jaki projektują ludzie którzy są waszymi reprezentantami w Parlamencie ,czyli rusofobia, spiski ,agenci , zamachy do których tworzy się cała fikcję polityczną i epatuje tym ludzi