Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55537
Stary 16.05.2012, 08:18
JOSE 841 napisał(a):Wyświetl post
Na pocieszenie na dniach na Reymonta pojawia się wzmocnienia dwaj kluczowi obrońcy Widzewa w zeszłym sezonie mają zawitać na Reymonta .Ciekawe tylko czy razem z nimi zawita Bruno któremu Polonia dała wolną rękę w poszukiwaniu nowego klubu
jeśli to prawda co piszesz z Bruno to dobry pomysł bo Kiro jest wybitnie słaby a Ivica ma swoje lata.Pamiętam że kibice Czarnych Koszula zarzucali mu że nie jest tytanem pracy.
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32286,t...wiadomosc.html

Ukah ? hmmm... przecież to ten sam poziom co Nasi pozostali stoperzy a od Czekaja jest znacznie słabszy.
Ostatnio edytowane przez AYALA : 16.05.2012 o godz. 08:27.
Odpowiedz cytując