JOSE 841 napisał(a):

|
Na pocieszenie na dniach na Reymonta pojawia się wzmocnienia dwaj kluczowi obrońcy Widzewa w zeszłym sezonie mają zawitać na Reymonta .Ciekawe tylko czy razem z nimi zawita Bruno któremu Polonia dała wolną rękę w poszukiwaniu nowego klubu
|
Bruno? Nie sądzę żeby ktoś był aż tak głupi w naszym klubie, albo i wogóle całej ekstraklasie, aby zatrudniać tą mende. Z całego serca, wszystkiego najgorszego.