westersyl napisał(a):

|
dla mnie krok wstecz to był Genkov.
|
Zakontraktowanie Genkova było krokiem wstecz? To czemu wówczas piałeś z zachwytu:
westersyl napisał(a):

|
Genkov według mnie będzie strzałem w 10, zobaczcie z kim rywalizował o miejsce składzie u ruskiich
|
westersyl napisał(a):

Ja już wcześniej wyraziłem swoją opinię na temat tego zawodnika, według jest to to zawodnika naprawdę dużego kalibru jak na nasze warunki.
Jeśli go podpiszą to czapki z głów dla działaczy bo widać, że to nie jest zawodnik z przypadku.
|