Wyświetl pojedynczy post
karas1983
Senior Member
 
 
Od: 01.2011
Skąd: Bartoszyce

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55514
Stary 15.05.2012, 20:25
westersyl napisał(a):Wyświetl post
dla mnie krok wstecz to był Genkov.
Zakontraktowanie Genkova było krokiem wstecz? To czemu wówczas piałeś z zachwytu:

westersyl napisał(a):Wyświetl post
Genkov według mnie będzie strzałem w 10, zobaczcie z kim rywalizował o miejsce składzie u ruskiich
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Ja już wcześniej wyraziłem swoją opinię na temat tego zawodnika, według jest to to zawodnika naprawdę dużego kalibru jak na nasze warunki.
Jeśli go podpiszą to czapki z głów dla działaczy bo widać, że to nie jest zawodnik z przypadku.
Największym szczęściem jest mieć pasję...
Odpowiedz cytując