cfa napisał(a):

|
Oj a Cracovia miała jakieś kary za handel meczami ? Bo ja nie kojarzę, coś mi świta Drumlak, Moskała ale to tylko pamiętam o zawodnikach, nic o klubie.
|
Jakbym im sprawiedliwie naliczyli to by 5 klas w dół ich musieli zdegradować.
2 awanse pod rząd do ekstraklasy pod stołem, już nie mówię co potem się działo - dziwne że jak w innym klubie złapią zawodnika to klub jest winny a jak u nich kogoś złapią to oczywiście zawodnik we własnym imieniu postępował i są czyści jak łza ...