Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19015
Stary 15.05.2012, 13:02
cfa napisał(a):Wyświetl post
Oj a Cracovia miała jakieś kary za handel meczami ? Bo ja nie kojarzę, coś mi świta Drumlak, Moskała ale to tylko pamiętam o zawodnikach, nic o klubie.

Jakbym im sprawiedliwie naliczyli to by 5 klas w dół ich musieli zdegradować.

2 awanse pod rząd do ekstraklasy pod stołem, już nie mówię co potem się działo - dziwne że jak w innym klubie złapią zawodnika to klub jest winny a jak u nich kogoś złapią to oczywiście zawodnik we własnym imieniu postępował i są czyści jak łza ...
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując