Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55479
Stary 15.05.2012, 11:25
Dajcie spokój z tym Honduraninem, ja rozumiem, że można obejrzeć sobie dobrą parodię gry w piłkę nożną na płytce CD, ale nie można ruszyć swoich zacnych czterech liter i obejrzeć kogoś na żywo choćby w drugiej lidze polskiej? Mam wrażenie, że ten Honduranin to jakieś totalne bagno, lepszy od tego Holendra z drugiej strony Błoń nie będzie. Jednym słowem, Jacek B. chce nas spuścić do pierwszej ligi takimi transferami.
Odpowiedz cytując