Temat: Komórki...
Wyświetl pojedynczy post
podszywacz
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1155
Stary 14.05.2012, 20:46
Lemonek napisał(a):Wyświetl post
Witam,

Mam prośbę. Jaki smartfon moglibyście polecić dla Kobiety na prezent, początkującej ze smartfonami w cenie ok. 400-500zl (nowy)? Bo szczerze mówiąc nie wiem co w tych cenach opłaca się kupić, nie chciałbym kupić jakiegoś badziewia, które za chwile będzie do wyrzucenia..
Sony Ericsson Xperia X8, X10, ewentualnie w wersji mini.
Раз два трзы, Туск ухади!
Odpowiedz cytując