Wyświetl pojedynczy post
johny96
Senior Member
 
 
Od: 12.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#557
Stary 14.05.2012, 20:20
wislacki napisał(a):Wyświetl post
Wszyscy najpierw wybieracie maturę a potem do tego dobieracie studia?

Zależy jak zdasz biologię i chemię - jeśli lepiej możesz próbować na kierunek lekarski - typu medycyna, stomatologia, coś z protetyką, możesz próbować na farmację, czy przy mniejszej ilości punktów na fizjoterapię czy ratownictwo. Wybierz to co Cię najbardziej interesuje, jest kilka możliwości, ale to dziwne dobierać sobie studia pod przedmioty z matury.
Wiesz, ja dopiero za rok piszę, także, `aż` rok mam na zastanowienie. Nie mam pojęcia co by móc wybrać, a że jestem na biol-chem, to te przedmioty najbardziej mi leżą. Ogólnie marzy mi się praca np w takiej Wiśle jako masażysta, czy innej słonecznej Hiszpanii...
Tylko jeden klub !
Odpowiedz cytując