|
Witam,
Mam prośbę. Jaki smartfon moglibyście polecić dla Kobiety na prezent, początkującej ze smartfonami w cenie ok. 400-500zl (nowy)? Bo szczerze mówiąc nie wiem co w tych cenach opłaca się kupić, nie chciałbym kupić jakiegoś badziewia, które za chwile będzie do wyrzucenia..
"Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi na prawdę .... aż ciężko czasami ich wyprzedzić"
|