Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Acapelo
Senior Member
Od: 04.2008
Offline
#
55381
14.05.2012, 12:42
River
napisał(a):
Pamietacie co bylo rok temu gdy przychodzil Nunez? Krążył tu taki filmik z wyczynami Nuneza, te przyspieszenie, dryblingi, technika, strzaly... Mial wciagac lige nosem
Rzeczywistosc okazala sie mniej kolorowa wiec moze teraz tez bedzie odwrotnie - na filmiku Honduranin to drewno ale jak przyjdzie to okaze sie Messim
Wiem, wiem, niemozliwe, w koncu to Bednarz go sciaga
większa szansa, że będzie jeszcze gorzej skoro już się tych filmików czepiamy
Dvalashvili się dobrze na filmikach prezentował i grał też nieźle. Podobnie statystyki za nim przemawiały, a tu nic
moze te wystepy w juniorskich rep. jedynie
Acapelo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Acapelo
Znajdź inne posty napisane przez Acapelo