Wyświetl pojedynczy post
Acapelo
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55381
Stary 14.05.2012, 12:42
River napisał(a):Wyświetl post
Pamietacie co bylo rok temu gdy przychodzil Nunez? Krążył tu taki filmik z wyczynami Nuneza, te przyspieszenie, dryblingi, technika, strzaly... Mial wciagac lige nosem Rzeczywistosc okazala sie mniej kolorowa wiec moze teraz tez bedzie odwrotnie - na filmiku Honduranin to drewno ale jak przyjdzie to okaze sie Messim Wiem, wiem, niemozliwe, w koncu to Bednarz go sciaga
większa szansa, że będzie jeszcze gorzej skoro już się tych filmików czepiamy
Dvalashvili się dobrze na filmikach prezentował i grał też nieźle. Podobnie statystyki za nim przemawiały, a tu nic moze te wystepy w juniorskich rep. jedynie
Odpowiedz cytując