Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18974
Stary 14.05.2012, 11:00
Każdy kto przychodzi do naszego klubu ( tak kiedyś czytałem ) podpisuje aneks do umowy w którym zarzeka się że nigdy nie brał udziału w ustawianiu meczów piłkarskich .

Kwestia domniemania niewinności.. takie rzeczy to tylko w filmach ( a i tak rzadko ) .
Odpowiedz cytując