westersyl napisał(a):

|
Ciekawi mnie tylko czy Bednarz widział go (Quiotto) kiedy kol wiek na oczy, czy zdał się na rekomendacje managera i materiały video które w Hondursiae kręcone są kamerą na poziomie tej z telefonów komórkowych.
|
Sam sobie przecież na to pytanie odpowiedziałeś.