Wyświetl pojedynczy post
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18959
Stary 12.05.2012, 00:18
morganfield napisał(a):Wyświetl post
Kto podpisywał z tymi panami kontrakty? Czy kó***a robił to po pijaku? To są pieniądze które im się należą i to czy się komuś podoba czy nie to Wisła powinna wypłacić je w terminie. Po Błoniach, czy parku Jordana powinni biegać ci którzy podpisali z tym szrotem kontrakty, a nie nawet najmarniejsi kopacze. Za błędy trzeba płacić, a nie szukać winnych.
OK, tylko bierz poprawkę na to, że po tych błoniach musiał by biegać bóg tego forum, nieomylny wzór profesjonalisty rodem z kraju tulipanów, bez którego Wisła popadnie w sportową ruinę, jedyny właściwy - Stan Valcxx A forma już chyba nie ta..
Ostatnio edytowane przez fialo : 12.05.2012 o godz. 00:24.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując