morganfield napisał(a):

|
Kto podpisywał z tymi panami kontrakty? Czy kó***a robił to po pijaku? To są pieniądze które im się należą i to czy się komuś podoba czy nie to Wisła powinna wypłacić je w terminie. Po Błoniach, czy parku Jordana powinni biegać ci którzy podpisali z tym szrotem kontrakty, a nie nawet najmarniejsi kopacze. Za błędy trzeba płacić, a nie szukać winnych.
|
OK, tylko bierz poprawkę na to, że po tych błoniach musiał by biegać bóg tego forum, nieomylny wzór profesjonalisty rodem z kraju tulipanów, bez którego Wisła popadnie w sportową ruinę, jedyny właściwy - Stan Valcxx

A forma już chyba nie ta..