Temat
:
Smoleńsk 2010
Wyświetl pojedynczy post
archi33
Senior Member
Od: 09.2007
Offline
#
1881
11.05.2012, 14:09
Bóg Trybun (objawion)
napisał(a):
Wpisujesz się tak w każdym niejedynym temacie na forum?
Możesz rozwinąć swoja wspaniałą myśl,czy tylko tyle miałeś do wydukania,bo akurat zabolała Cie głowa i migotały obrazki?
archi33
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do archi33
Znajdź inne posty napisane przez archi33